Hakkımızda

forumkpss.com Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından hazırlanan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) genel kültür, genel yetenek, eğitim bilimleri, alan gurubu (A Grubu), Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT),Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT), bir çok kategorideki  eğitim içeriklerini derleyip Türkçe, matematik, tarih, coğrafya, vatandaşlık ve güncel bilgiler derslerinden; Ders Notları, Sınav Soruları, Bilimsel Makaleler, Pdf Haline Getirilmiş Kitaplar, Slayt ve Metin halinde siz değerli takipcilerimize iletir.

forumkpss.com  2019 yılında KPSS kategorisindeki eğitim sektöründe ders notları ve birçok eğitimsel kaynakları hazırlayarak siz değerli takipçi ve ziyaretçilerimizi bilgilendirmek üzerine inşa edilmiş ve açılmıştır. Sektördeki eğitim severleri baz alan KPSS eğitim sitemize en güncel içerikleri ekliyoruz. Sitemizdeki arama kısmından arama yaparak tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

forumkpss.com   adil bir internet sitesi olmakla beraber içerikleri kendi üretir. Ekibimiz tarafından girişi yapılan özgün yazılar izinsiz kopyalanıp yazılamaz. Bizlerle iletişime geçmek istiyorsanız tıklayınız.

Not: Yayınlamış olduğumuz içeriklerdeki dokümanları dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik sitemizden kalıcı olarak  silinir.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.